Menu Zavřeno

Svatby

V našem areálu je možné uspořádat svatbu na jednom místě – obřad, hostina a ubytování. Zapůjčíme Vám slavobránu včetně oddacího stolku, které na svatbu postavíme a po obřadu opět sbalíme. Při nepřízni počasí jsme připraveni a „mokrá varianta“ je vždy v záloze. Obřad je možné uspořádat hned vedle stodoly pod přístřeškem. Pro volné termíny doporučujeme co nejdříve kontaktovat matriku v nedaleké Roudnici nad Labem . Pokud se Vám nepodaří zajistit Váš termín na matrice, tak nezoufejte. V dnešní době je možné se také nechat oddat církevním oddávajícím, i když nejsou snoubenci věřící. Takových obřadů je u nás zhruba polovina. Doporučujeme se obrátit na: Pražská obec Unitářů, Jiná církev, Církev Československá husitská, Církev Českobratrská evangelická, Apoštolská církev

Celý areál vyhrazen jen pro Vás. Cena za pronájem stodoly po celou dobu Vaší svatby (maximálně 3 dny) včetně venkovních prostor dělá 70.000 Kč. Cena včetně ubytování pro 21 osob (platí ve svatební den).

Ostatní svatební dodavatelé Vám můžeme doporučit nebo si lze zařídit vlastní.

Catering:

Přáli byste si servírovaný oběd o několika chodech nebo spíše preferujete občerstvení formou bufetu? Všechny varianty jsou u nás možné. Na statku vše chystáme přímo v naší kuchyni a proto připravíme veškeré občerstvení podle Vaší chuti.

Vzorové menu:

– fingerfood dle výběru (kanapky)

– výběrové uzeniny, šunky a sýr

– párty mini řízečky (vepřové i kuřecí)

– plněné kuřecí tortilly se zeleninkou

– řecký zeleninový salát s balkánským sýrem marinovaným v olivovém oleji a divokých bylinkách

– hovězí tataráček s topinkami

– mísy sezónního ovoce

– kombinace různých druhů pečiva

Teplý bufet:

– kuřecí křidélka

– mini burgery

Navíc pro Vás můžeme na místě připravit pečenou vepřovou kýtu cca 10 – 12 kg s pečeným brambůrkem, hořčicí a krémovým křenem.